Opis

649,00 рсд
| Šifra | 41.110.51 |
| Model | VICTORINOX GRATER GP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 76611160058003 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 32.296.71 |
| Model | MACAO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 6 x 2 cm |
| Pakovanje | 216/54/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040075166 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.