Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Rojal plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.064.10 |
| Model | LINKOLN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni plastični vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97 cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.58 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040075432 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku
| Šifra | 34.365.10 |
| Model | GIFT BOX 3 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 34 x 28 x 9.2cm |
| Pakovanje | 8 |
| Neto težina | 0.73 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019894 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 6cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.