Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 30.070.90 |
| Model | SUBLI COASTER SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.5 x 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040094938 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.442.71 |
| Model | CARTOON |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.8 x 9.5 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 180/90/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040084311 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.