Opis

150,00 рсд250,00 рсд
| Šifra | 41.136.71 |
| Model | AMERICANO MAXI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 450 ml |
| Barkod | 8605040058527 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnja strana jakne duža od prednje
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
| Šifra | 34.239.71 |
| Model | TAHITI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 42 x 33 x 19 cm |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Sastav | pamuk/juta |
| Materijal | Juta, Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674117 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5 cm |
| Šifra | 41.141.80 |
| Model | HYDRO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 7.3 x 18.2 cm |
| Pakovanje | 25/1/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040085554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 4 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.