Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Box A5
302,00 рсд
Poklon kutija za notes A5
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040027349 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Ostali proizvodi
Mondo
466,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Champ
2.000,00 рсдDukserica sa kapuljačom, 280 g/m2
Dukserica, 280 g/m2, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom














Recenzije
Još nema komentara.