Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Plastični kusoar
| Šifra | 34.541.91 |
| Model | SLOT |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 17.6 x 2.65 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040034279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 165 |
| Šifra | 34.514.71 |
| Model | LABEL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.2 x 8.6 x 2.1 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040067130 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 8.1 cm |
| Šifra | 33.145.71 |
| Model | WOODY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.8cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692388 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
| Šifra | 34.504.71 |
| Model | ROXY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 28.7 x 23 x 4.6 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040053171 |
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 3 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.