Dodatne informacije
| Težina | 7,5 kg |
|---|
| Težina | 7,5 kg |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040088968 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.