Dodatne informacije
| Težina | 0,76 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
1.171,00 рсд
| Šifra | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040088968 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
| Težina | 0,76 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.027.90 |
| Model | BRAND |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094587 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.402.71 |
| Model | NATURELLA 170 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040026779 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.