Dodatne informacije
| Težina | 0,48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2110 × 297 cm |
889,00 рсд
| Šifra | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040049266 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
| Težina | 0,48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2110 × 297 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.