Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XXL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.047.90 |
| Model | TEO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025603858 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 22.5 x 8.5cm |
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.