Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Ženske veličine | 36, 38, 40, 42, 44 |
| Težina | - |
|---|---|
| Ženske veličine | 36, 38, 40, 42, 44 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.031.80 |
| Model | SNAP FRAME A2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 420 x 594 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032299 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.379.71 |
| Model | SKETCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 4.5cm |
| Pakovanje | 576/48 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040022580 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.