Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ostali proizvodi
590,00 рсд
Cortex
25,00 рсдPodmetač
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.087.71 |
| Model | CORTEX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040020333 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5cm |
Master men
490,00 рсдPamučna majica, 150 g/m2
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Subli MDF Heart
53,00 рсдMDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |













Recenzije
Još nema komentara.