Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
SG Flexy
280,00 рсд
Zaštitne rukavice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 58.101.11-XS |
| Model | SG FLEXY |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Tamno siva |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Tip proizvoda | “Touch” |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040057766 |
Ostali proizvodi
Magnet Cube
60,00 рсдMagnet
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.333.90 |
| Model | MAGNET CUBE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.3 x 7 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011980 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.2 x 6.9cm |














Recenzije
Još nema komentara.