Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.100.71 |
| Model | PALLET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 8 x 1.5cm |
| Pakovanje | 350/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040025833 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5cm |
Polo majica dugih rukava, 200 g/m2, šivena sa strane, elastične ranfle na rukavima, dupli štep na dnu, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom, šlicevi sa strane.
| Šifra | 41.077.70 |
| Model | SCARPETTA |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | Ø 25 x 1.8cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.52 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018149 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.533.71 |
| Model | BASE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13 x 8 x 1.6 cm |
| Pakovanje | 92/46/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043493 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 32.281.91 |
| Model | CLEAN 50S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 3.2 x 11.4 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 50 ml |
| Barkod | 8605040066713 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 36.030.90 |
| Model | ADVERT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.24 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040051689 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.