Opis

419,00 рсд
| Šifra | 34.141.71 |
| Model | JUTA |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 45 x 35 x 12 cm |
| Pakovanje | 50/10 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Juta |
| Tema | Eko proizvod, SUMMER |
| Barkod | 8605025624129 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.029.90 |
| Model | PANEL |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.19 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040064924 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 41.109.30 |
| Model | VICTORINOX GRATER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160058010 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Ženska trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.