Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 41.077.70 |
| Model | SCARPETTA |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | Ø 25 x 1.8cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.52 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018149 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 43.014.91 |
| Model | CAFE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20.5 x 7.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 90 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088104 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.500.71 |
| Model | CLUE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.5 x 10 x 11 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040042458 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
| Šifra | 32.276.90 |
| Model | MOLLY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 100/20/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040042076 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.