Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.439.71 |
| Model | TOMATO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25 x 30 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040059982 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 10 cm |
| Šifra | 58.023.10-S |
| Model | SAFETY GLOVES |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Unisex |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040013533 |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.