Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Neon narandžasta, Neon žuta, Plava, Rojal plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Neon narandžasta, Neon žuta, Plava, Rojal plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dečja majica, 150 g/m2, šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 41.145.10 |
| Model | MATTEO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 23.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084519 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.