Opis
Kecelja – Vegan
Neto težina: 0.14 kg
Materijal: reciklirani poliester, reciklirani pamuk
Gramaža: 180 g/m2
Unisex
Dimenzije: 88×61 cm
Kecelja – Vegan
Neto težina: 0.14 kg
Materijal: reciklirani poliester, reciklirani pamuk
Gramaža: 180 g/m2
Unisex
Dimenzije: 88×61 cm
| Boja | Bela, Crna, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.582.71 |
| Model | SAVANA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 21cm |
| Pakovanje | 50/1/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040068656 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.070.71 |
| Model | SLATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33.3 x 28.8 x 2.8cm |
| Pakovanje | 12/6/1 |
| Neto težina | 1.23 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011560 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 4cm |
| Šifra | 41.150.91 |
| Model | SNACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 6 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.90 kg |
| Kapacitet | 900 ml |
| Materijal | Bambus, Staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040080290 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 8 cm |
| Šifra | 43.014.91 |
| Model | CAFE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20.5 x 7.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 90 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088104 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.054.71 |
| Model | PARMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26.2 x 39.6 x 2.7 cm |
| Pakovanje | 10/5/1 |
| Neto težina | 1.12 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025691763 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.