Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.149.71 |
| Model | PLANET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 21 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040060889 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.527.71 |
| Model | SIESTA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 122 x 54 cm |
| Pakovanje | 2 |
| Neto težina | 3.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Sublimacija, SUMMER |
| Barkod | 8605040046531 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.