Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Sublima
54,00 рсд
Torba za sublimaciju, varena
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.185.90 |
| Model | SUBLIMA |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 33 x 41cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Sastav | polietilen |
| Materijal | Polietilen |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025641843 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 33 x 41cm |
Ostali proizvodi
Radiant Pro
220,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil sa bočnim dodacima
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Forest
255,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji lastiša, elastičnom trakom i držačem za olovku
Absolut Track
2.450,00 рсдUnisex donji deo trenerke, 280 g/m2
Unisex trenerka, 280 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa













Recenzije
Još nema komentara.