Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Kelly green, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.