Opis

92,00 рсд
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.100.71 |
| Model | PALLET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 8 x 1.5cm |
| Pakovanje | 350/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040025833 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5cm |
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.