Opis

192,00 рсд
| Šifra | 34.238.71 |
| Model | BAZAR |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 12 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674100 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 12 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.065.10 |
| Model | MAGIC MUG |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 36/12 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025646480 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 8.5cm |
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
| Šifra | 36.020.90 |
| Model | PULT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 4 |
| Neto težina | 6.60 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094563 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.