Opis

203,00 рсд
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.013.30 |
| Model | HEART |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 7 x 7 x 5cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8606010018039 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
| Šifra | 32.260.90 |
| Model | LOVELY ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040084632 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.2 cm |
| Šifra | 58.022.10 |
| Model | KNEE PADS |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 2cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Eva pena |
| Barkod | 8605040013526 |
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 31.037.12 |
| Model | PRONTO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.6cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040090534 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.