Opis

157,00 рсд
| Šifra | 34.404.71 |
| Model | NATURELLA 220 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 43.012.91 |
| Model | GOLD MAXI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.9 x 12.2 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Barkod | 8605040040102 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 41.110.51 |
| Model | VICTORINOX GRATER GP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 76611160058003 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.