-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 1–12 od 28 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Travelino
157,00 рсдČaša za poneti, 250 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |
Gym
227,00 рсдSportska boca – šejker, 600 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.061.12 |
| Model | GYM |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 22cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.15 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040002568 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 4cm |
Campus Subli
243,00 рсдSportska boca za sublimaciju, 400 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.108.90 |
| Model | CAMPUS SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.6 x 17.7 cm |
| Pakovanje | 100/1/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Aluminijum |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040044919 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2.5cm |
Lava Clear
268,00 рсдČaša za poneti, 400 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.048.10 |
| Model | LAVA CLEAR |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.6 x 17.6cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025679341 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 24.5 x 12.5 cm |
Hydro
321,00 рсдSportska boca, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.141.80 |
| Model | HYDRO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 7.3 x 18.2 cm |
| Pakovanje | 25/1/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040085554 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 4 cm |











