Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena, Transparentna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 58.023.10-S |
| Model | SAFETY GLOVES |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Unisex |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040013533 |
| Šifra | 41.127.71 |
| Model | GOUDA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 10.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040070048 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.