Opis




| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.