Dodatne informacije
| Težina | 5,18 kg |
|---|
| Težina | 5,18 kg |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.077.70 |
| Model | SCARPETTA |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | Ø 25 x 1.8cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.52 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018149 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.131.71 |
| Model | AMERICANO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 350 ml |
| Barkod | 8605040073377 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.