Dodatne informacije
| Težina | 5,19 kg |
|---|
| Težina | 5,19 kg |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
| Šifra | 30.068.90 |
| Model | SUBLI MAGNET ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040055670 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.570.71 |
| Model | LOGIC |
| Opis | Uključuje bateriju tipa LR1130 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 17 x 9.5 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 88/22/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus, Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040050002 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2 cm |
| Šifra | 34.239.71 |
| Model | TAHITI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 42 x 33 x 19 cm |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Sastav | pamuk/juta |
| Materijal | Juta, Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674117 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.