Opis


| Težina | 0,92 kg |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika, Drvo |
| Barkod | 8605040066195 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Šifra | 32.161.80 |
| Model | WHEEL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 12.8 x 4.8cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605025699776 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.