Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040027349 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Dečija majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.