Opis

86,00 рсд
| Šifra | 32.013.30 |
| Model | HEART |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 7 x 7 x 5cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8606010018039 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.579.10 |
| Model | AMERIGO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | RPET |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040078976 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 40.066.10 |
| Model | STANFORD |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), plastični krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (32) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605040036006 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
| Šifra | 58.102.15-XS |
| Model | SG ANTICUT PU |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040051252 |
| Šifra | 41.131.71 |
| Model | AMERICANO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 350 ml |
| Barkod | 8605040073377 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.