Opis

473,00 рсд
| Šifra | 44.126.90 |
| Model | CORTADO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Keramika, Pluta |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040061107 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 6.5 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.419.71 |
| Model | NATURELLA ORGANIC 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Sastav | organski pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Tema | Organski pamuk, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029466 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 32.280.91 |
| Model | CLEAN 30S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10.6 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Barkod | 8605040064900 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.