Opis

157,00 рсд
| Šifra | 44.044.90 |
| Model | MOKA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8 cm x 8.8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025663913 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.379.71 |
| Model | SKETCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 4.5cm |
| Pakovanje | 576/48 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040022580 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.5 cm |
| Šifra | 34.459.20 |
| Model | JEANS NOTEBOOK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice |
| Brend | PRO BOOK |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 14.2 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Materijal | Tekstil |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Beli |
| Barkod | 8605040063477 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.