Opis

73,00 рсд
| Šifra | 33.145.71 |
| Model | WOODY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.8cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692388 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
| Šifra | 34.516.51 |
| Model | STUDY |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 24.2 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040091401 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.