Opis

595,00 рсд
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dukserica, 280g/m2, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na rukavima
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 34.333.90 |
| Model | MAGNET CUBE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.3 x 7 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011980 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.2 x 6.9cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.