Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.503.71 |
| Model | BONY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15.6 x 11.6 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 48/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050293 |
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Dečja sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
| Šifra | 33.195.71 |
| Model | BAMBOLEO R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 4.7 x 3.1 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040039038 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 40.045.10 |
| Model | SMITH |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija aluminijuma i fiberglass-a, metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, gumirana drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 97 x 60 (32)cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025685571 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.