Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.124.90 |
| Model | LASSI MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 7.2 cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Kapacitet | 200 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037515 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 41.087.71 |
| Model | CORTEX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040020333 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.