Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.377.71 |
| Model | DREAM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 7.5 x 1.5cm |
| Pakovanje | 400/40 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |
| Šifra | 34.514.71 |
| Model | LABEL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.2 x 8.6 x 2.1 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040067130 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 8.1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.