Dodatne informacije
| Težina | 0,26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14,5 × 21 cm |
419,00 рсд
| Šifra | 34.585.71 |
| Model | KLIMT CORK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.5 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Materijal | Bambus, Pluta |
| Dodatna oprema | Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040034828 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Težina | 0,26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14,5 × 21 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, otvor za palac na rukavima, zadnja strana duža od prednje
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.