Opis

3.633,00 рсд
| Šifra | 36.008.80 |
| Model | ROLL UP 100 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 100 x 200 cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 2.51 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025635217 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |

| Težina | 2,51 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 200 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.280.91 |
| Model | CLEAN 30S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10.6 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Barkod | 8605040064900 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |
| Šifra | 34.348.90 |
| Model | PUZZLE A4-120 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 28.8 x 19.8cm |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Sublimacija |
| Format | A4 |
| Barkod | 8605040013960 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 28.8 x 19.8cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.