Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ken
262,00 рсд
Manikir set, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
Ostali proizvodi
680,00 рсд
Lotus
113,00 рсдMarker 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 19.056.90 |
| Model | LOTUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9 x 2 cm |
| Pakovanje | 360/60/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040045893 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
Pamuk 160g
550,00 рсдPamučna majica, 160g/m2
Majica 160g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Oxide Subli
409,00 рсдSportska boca za sublimaciju, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Alert
44,00 рсдPVC privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.156.41 |
| Model | ALERT |
| Boja | Neon žuta |
| Dimenzija | 5.6 x 4.2 x 0.2cm |
| Pakovanje | 2000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | PVC |
| Barkod | 8605040003565 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 2cm |
















Recenzije
Još nema komentara.