Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.132.90 |
| Model | VITALIS HD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 13 x 8.3 cm |
| Pakovanje | 24/6 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Barkod | 8605040055564 |
| Šifra | 23.002.10 |
| Model | ASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Materijal | Melamin |
| Barkod | 8605040050279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
| Šifra | 34.534.90 |
| Model | MAGNET BLANCO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.5 x 4.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 240/40 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040074275 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.