Opis

702,00 рсд
| Šifra | 41.046.71 |
| Model | FORMAGGIO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26 x 17 x 3cm |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025663920 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.184.71 |
| Model | RUSTIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.1 x 4.2 x 0.9cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040061480 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 41.168.71 |
| Model | KOLOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 11.5 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040064429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.