Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.183.71 |
| Model | BALSA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040066874 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.