Dodatne informacije
| Težina | 8,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 700 × 1000 cm |
16.306,00 рсд
| Šifra | 36.015.80 |
| Model | A-BOARD B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040054512 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 70 x 100 cm |
| Težina | 8,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 700 × 1000 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 23.007.10 |
| Model | LIBRE |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.8 x 12.7 x 5.2 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040084625 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Nalepnica |
| Šifra | 34.402.71 |
| Model | NATURELLA 170 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040026779 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.