Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Clean 100S
37,00 рсд
Bočica sa raspršivačem, 100 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.282.90 |
| Model | CLEAN 100S |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 3.7 x 15 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Barkod | 8605040078686 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Ostali proizvodi
Top Gun
830,00 рсдPamučna polo majica, 210 g/m2
Polo majica, 210 g/m2, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli.
Label
192,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.514.71 |
| Model | LABEL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.2 x 8.6 x 2.1 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040067130 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 8.1 cm |
Birch
204,44 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
Campus Subli
243,00 рсдSportska boca za sublimaciju, 400 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.108.90 |
| Model | CAMPUS SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.6 x 17.7 cm |
| Pakovanje | 100/1/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Aluminijum |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040044919 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2.5cm |
Tea
1.089,00 рсдBoca sa dvostrukim zidom, 420 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 43.013.91 |
| Model | TEA |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 21cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.50 kg |
| Kapacitet | 420 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040078891 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5cm |













Recenzije
Još nema komentara.