Opis

584,00 рсд
| Šifra | 34.500.71 |
| Model | CLUE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.5 x 10 x 11 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040042458 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |

| Težina | 0,35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10,5 × 10 × 11 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.333.90 |
| Model | MAGNET CUBE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.3 x 7 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011980 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.2 x 6.9cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.